Najnovšie recenzie zo sekcie Posilňovacie veže

Duvlan Magni

Duvlan Magni

Pridané: 9. februára 2022

som spokojná.

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 3. februára 2022

• dobrá cena
  • kvalitné spracovanie
  • dobré balenie a ľahká montáž
Klarfit Ultimate Gym 9000

Klarfit Ultimate Gym 9000

Overený zákazník Electronic Star Corrado

Pridané: 29. januára 2022

• Moznosti precvicenia celeho tela
  • Posilovacia veza sa da vcelku rychlo poskladat podla planiku ktory bol v baleni.
  • Slaba kvalita. Produkt je vyrobeny z tenkeho plechu.
  • Cena nezodpoveda kvalite. Produkt by si zasluzil byt vyrobeny z hrubsieho materialu.
  • Vysoka cena
  • Myslim ze produkt je nevhodny pouzivatelov s vahou nad alebo okolo 100 kg

Po obdrzani produktu som bol sklamany z materialu ktory bol pouzity na vyrobu. Je to len tenky plech. Vysoka cena. Snad to nejaky cas vydrzi. Koliecka vyrobene z umelej hmoty.

inSPORTline ProfiGym C95

inSPORTline ProfiGym C95

Overený zákazník inSPORTline.sk Tomáš

Pridané: 27. januára 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

Pekná povrchová úprava len zo stredu oceľových trubiek mi vypadáva hrdza.

Overený zákazník Electronic Star Gody22

Pridané: 27. januára 2022

Zakúpený v Electronic Star

• Splnil moje ocakavania. Nelutujem.
  • Ziadna

• veľmi flexibilný
  • poskladateľný svojpomocne
  • doteraz žiadna

Reakcia obchodu Fitshop.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora značky FINNLO pre Slovenskú republiku.
Ako jediný poskytujeme montáž trenažérov, prípadné reklamácie a servis riešime priamo u zákazníka.
S pozdravom,

TRINFIT Gym GX3

Overený zákazník Fitham.sk Peter

Zakúpený v Fitham.sk

• Kompletné precvičenie tela
  • Kvalitné spracovanie za rozumnú cenu
  • Priestorovo nenáročná veža, tichý chod
  • Nastaviteľný sedák, predkop/zákop aj operadla na veslovanie
  • Dostatočná záťaž
  • Vyhovuje mojej výške (180 cm) na rozdiel od iných veží, ktoré som skúšal
  • Jednoduchá ale dlhšie trvajúca montáž

Hľadal som vežu do paneláku, aby som si mohol zacvičiť kedykoľvek a nebol viazaný na fitko. Dôležité pre mňa bolo, aby sa veža dala nastaviť a prispôsobiť postave a to aj splnila, takže za tu cenu skvelá voľba

Overený zákazník Electronic Star Roman

Pridané: 6. januára 2022

Zakúpený v Electronic Star

• Je to presne to čo som očakával.
Hop-Sport HS-1044K

Hop-Sport HS-1044K

Overený zákazník Hop-sport Peter

Pridané: 2. januára 2022

Zakúpený v Hop-sport

• Za tú cenu je to ok.

Nečakajte 100 percentnú kvalitu,niektoré veci by sa dali poriešiť ináč .Niektoré veci sa doma dajú vylepšiť.

Reakcia značky Hop-Sport

teší nás takáto úspešná spolupráca
S priateľským pozdravom,
Tím obchodu Hop-Sport.

FINNLO Autark 1500

FINNLO Autark 1500

Overený zákazník Fitshop.sk Overený zákazník

Pridané: 7. decembra 2021

Zakúpený v Fitshop.sk

• Pritahy hornej aj spodnej kladky su fajn, da sa odcvicit co je treba, ako v riadnej posilke.
  • Takisto predkopavacky sa po chvilke skusania daju nastavit tak, aby bol rozsah cvicenia dostatocny - v tomto asi Autark predci ostatne domace veze.
  • A aj stredna kladka na ab-crunch (brusaky v sede) je celkom dobra vec.
  • Obojnozne zakopavanie je zle spravene. Nejak odcvicit sa da, ale v nedostatocnom rozsahu pohybu. Moznost obojnozneho zakopavania ma pri rozhodovani sa o kupe posunula smerom k Autarku, ale v reale sklamanie - zbytocna ficurka.
  • Jednonozne zakopavanie je ako-tak OK, akurat pre moju konkretnu postavu (185cm) by som potreboval, aby bola horna oporna ocalunena tyc pri kolene cca 5cm vyssie a keby sa zakopavacia priecna ocalunena tyc dala lepsie nastavovat podla dlzky nohy. Ale obavam sa, ze ostatne posilovacie veze to budu mat rovnako - bez moznosti nastavovania podla vysky cvicenca.
  • Bench press nie je idealny, neda sa vertikalne nastavit pozicia madiel a pri zvolenych vyssich vahach citit ze cela cast konstrukcie pre bench trochu "pracuje", t.j. ohyba sa (plus mierna vola pri roznych nastavovacich zapadkach), a tym stracate 5-7cm zaberu od zaciatku. Dan za to, ze je konstrukcia bench-pressu skombinovana s butterfly. Butterfly je ale celkom OK.
  • Rozsah pohybu pri kladkach je len 1 meter (t.j. max dlzka povytiahnutia lanka z ustia), takze nejake velke golfove/baseballove swingy na posilovanie torza (ako robim na kladkach v riadnej posilovni) sa nedaju robit. Musite sa stale kontrolovat a mat na mysli, ze ked sa trochu pozabudnete a viac vystriete/natiahnete ruku, tak hned tresnete zavazim bud dole alebo hore. Opat - toto bude zrejme problem aj pri inych domacich veziach. Chcelo by to rozsah pohybu aspon 150 cm.

Mat doma multigym je super vec, urcite odporucam, motivuje k cviceniu kazdy den. S Finnlo Autark 1500 si zatial vystacim, ale v buducnosti sa budem obzerat po vyssej rade, resp. inom type multigymu.

Reakcia obchodu Fitshop.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
S pozdravom,
Tím Fitshop
www.fitshop.sk

Overený zákazník Electronic Star dulo

Pridané: 22. októbra 2021

Zakúpený v Electronic Star

• slušne spracovanie - perfektna na domace posilnovanie
inSPORTline Phanton

Zakaznik Zakaznik

Pridané: 3. septembra 2021

• Kvalitný výrobok
  • Netreba dokupovať závažia
  • Dostatok doplnkov na okamžité cvičenie
  • pri dobrej kreativite môžeš od cvičiť v podstate všetko (skoro všetky svalové) partie)
  • Veža umožňuje cvičiť fakt s veľkým zaťažením - 120 kg
  • Kvalitne (nemecký) zabalené, perfektná príprava na skladanie (zmontovanie) veže
  • malý rozsah pohybu závažia
  • starší model a teda nutnosť pracnejšieho nakladania kotúčov
  • Veža je v predu (tam kde sa cvičia nohy) ľahká, preto treba dávať pozor a stať na plechu pri niektorých cvičeniach

Na veží cvičím asi dva mesiace.
PREDČILA MOJE OČAKÁVANIA, môžem to s kľudným svedomím povedať. Pred coronou som chodil asi rok a pol do fitka (samé profi zariadenia). Dostal som sa na úroveň keď som bol ešte (kedysi) v armáde - 140 kg tlak na lavičke a ostatné k tomu priemerné. Potom zavreli fitká a bolo vymaľované
Táto veža nieje profi tak treba rátať s určitou pružnosťou konštrukcie pri väčšom zaťažení - nieje to chyba a dá sa s tým v pohode žiť. Vežu som sladal doma sám asi 3-4 hodiny (v kľude) je to fakt dobre pripravené na montáž (podľa návodu). Ale som mechanik s dosť veľkými skúsenosťami - takže možno.... pre niekoho to bude ťažšie? Zvary na konštrukcii sú kvalitné - viem to posúdiť. Všade kde sú otočné miesta sú oceľové púzdra a čapy (nie prevŕtana joklovina a skrutka) trochu výnimka je stanovisko na prekopavanie nôh ale to otočné miesto nieje tak zaťažené lebo lanko ide zospodu. Všetky otočné miesta som hneď pri skladaní primerane natrel vazelinou. Konštrukciu zložté ale hlavné skrutky utiahnite len jemne dajte vežu na miesto kde bude stáť. Zoberte vodováhu čo najlepšie ju vyrovnajte (hlavne štvorhrannú chromovanu tyč po ktorej chodia závažia). Nech vám to niekto z boku zatlačiť - vyrovná a potom pevne utiahnite skrutky na všetkých spojoch. Tým sa zafixuje vyrovnanie. Ak máte moc krivu podlahu treba aj podložiť. Je to dôležité na správne fungovanie. Chromovanu tyč som primerane nastriekal silikónovým olejom.
K cvičeniu.
Mám 180 cm a ešte sa dá ale vyšší ľudia už môžu mať pri niektorych cvikoch problém.
Preto že závažia už narážajú na horný doraz
Aj borci ktorí cvičia tak, že si naložia až príliš a potom cvičia "trhanim/škubanim" môžu naražať závažím na horný doraz. Kto cvičí s rozumom ten tento jedinečný väčší nedostatok veže eliminuje.
Horná kladka nad závažím funguje tak, že sa dá otočiť. Ak dáte lanko zo závažia na väčší priemer kladky a lanko idúce do kladkostoja veže na manši priemer závažia budete cvičiť s raz takým zaťažením (20 kg závažia =40 kg na cvičení) Je to taká vychytavka. Ale správne namotať/nastaviť lanká na túto zdvojenu kladku (tak aby bolo všetko pekne vyšponovane) je asi ten najťažší moment montáže - chce to trochu rozmýšľania
Kladky sú plastové s ložiskami. Koľko vydržia, uvidíme. V tejto kategórii je to lepší štandard. Vežu zaťažujem (slušne ) a zatiaľ drží na "1". Kto chce znížiť zaťaženie veže,nech cvičí supersérie. Menšie váhy vysoké zaťaženie pri cvičení (pokročilí borci)
Zhrnutie : jedna sa o starší typ kvalitnej veže od značkového výrobcu ktorá sa ešte stále vyraba(musia sa meniť ručne kotúče závažia) je to cena za dobrú cenu
Umožňuje slušne zaťaženie - pre pokročilých. Nemožnosť nastavenia výšky sedadla a nastavenia operadla mi nechýba (myslím, že to pevné nastavenie trafili dobre)
Ak chce niekto kvalitnejšiu vežu za túto cenu asi nič lepšie nekúpi (max. len niečo rovnako kvalitné, aj to ťažko). Zatiaľ som nič nedokupoval a cvičím o 100/6.
Ak som niekomu trochu pomohol mojou skúsenosťou som rád.
Držte sa borčekovia

Overený zákazník Duvlan.sk Marcel

Pridané: 9. augusta 2021

(naposledy upravené 4. septembra 2021)

Zakúpený v Duvlan.sk

• Jednoduche zlozenie, neostal ani jeden srob, podložka, vsetko presne vyslo, podla mna za tie koruny je to vyborny produkt
  • Zatial ma stroj nedonutil cvičiť
Acra HG4700

• Viac možností cvičenia
  • Jednoducha montáž
  • Kvalita výrobku
  • Stabilita veže

Za tie peniaze v podstate dosť muziky, škoda že nieje súčasťou ochrana závaží a keď cvičím na bočnej(druhej) pozícii stabilita veže je dosť chabá a chýba fixácia otočných ramien.

Pridané: 25. júna 2021

• Nedošiel mi..
Capital Sports Amazor M (FITN14-AmazorMMaster)

Capital Sports Amazor M (FITN14-AmazorMMaster)

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 9. júna 2021

Zakúpený v Electronic Star

- na niektorých dieloch začinajúca korozia.
- kvalita zodpovedá cene

Zobrazujem 41 - 60 zo 126 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...7